Wicelider za mocny dla MUKS Volley Płock [ZDJĘCIA]

W meczu 11. kolejki IV ligi mazowieckiej siatkarze MUKS Volley Płock spotkali się na boisku z Huraganem Wołomin. Zgodnie z przedmeczowymi przewidywaniami doświadczeni rywale wykorzystywali słabości naszego zespołu zwyciężając 3:0.

Ekipa z Wołomina jest wymieniana wśród faworytów do walki o awans do III ligi. Mimo tego podopieczni Jerzego Chęcińskiego próbowali stawić czoła wyżej notowanym rywalom i przez długi okres czasu się to udawało. W pierwszym secie walka o zwycięstwo była niezwykle zacięta. Niestety, Huragan wykorzystał swoje doświadczenie i przechylił szalę zwycięstwa na swoją korzyść zwyciężając 29:27. W kolejnych partiach coraz bardziej widoczna była różnica dzieląca oba zespoły. Drugi i trzeci set zakończył się przegraną płockich siatkarzy do 20 oraz 15 i komplet punktów pojechał do Wołomina. Mówi Jerzy Chęciński, szkoleniowiec MUKS Volley Płock:

Płocczanie za 15-nastoma punktami na koncie plasują się szóstej pozycji w ligowej stawce.