Spotkanie pod pełną kontrolą i wysoka wygrana MON-POL Płock [ZDJĘCIA]

W meczu 7. kolejki I ligi koszykówki kobiet podopieczne Ireneusza Jasińskiego rozgromiły na własnym parkiecie SMS PZKosz II Łomianki 107:42.

Już w pierwszej kwarcie płocczanki zaznaczyły swoją wyższość nad rywalkami wygrywając tę partię 23:9. Świetnie w całym spotkaniu funkcjonowała defensywa naszego zespołu na którą nie mogły znaleźć recepty zawodniczki z Łomianek. Kompletna deklasacja nastąpiła w drugiej kwarcie w której dosłownie wszystko wpadało do kosza przyjezdnych, a ta część spotkania zakończyła się 38:13 dla naszych dziewczyn. Mimo wysokiego prowadzenia płocczanki nie zamierzały odpuszczać i kontynuowały swój koncert z minuty na minutę powiększając swoją i tak już dużą przewagę. Ostatecznie różnica wyniosła aż 65 punktów, a zadowolenia z osiągniętego wyniku nie ukrywała Lucyna Kotonowicz – zawodniczka MON-POL Płock:

Najskuteczniejszą zawodniczką w płockich szeregach była Patrycja Kaczor, która zapisała na swoim koncie 26 punktów. W najbliższy weekend zmierzymy się we własnej hali z SKK Polonią Warszawa.